Home Agenda Expositie kunstwerken voor de kunstveiling

Expositie kunstwerken voor de kunstveiling

Op zaterdag 16 en zondag 17 oktober vindt er in “De Wetering” in Loon op Zand een bijzondere expositieplaats. Meer dan 60 prachtige kunstwerken worden tentoongesteld. Het bijzondere aan deze kunstwerken is dat deze in maart 2022 geveild worden voor het goede doel, namelijk de inloophuizen in Tilburg en Waalwijk.
In de collectie zitten werken van zowel landelijk bekende kunstenaars als werken van lokale en regionale (semi-)professionals en amateurs.
Het publiek kan in het weekend van 16 en 17 oktober werken ‘schouwen’ van Ans Marcus, Herman Brood, Susan Beerens, Doortje IJpelaar en vele anderen.
Op de website van Kunst Loon op Zand kunnen belangstellenden een bod uitbrengen. Dit met het oog op een mooie opbrengst voor de inloophuizen.