Kunst in optima forma tijdens “Zicht Op Loon”

Zondag 19 september organiseert Kunst Loon op Zand het jaarlijkse kunstevent “Zicht Op Loon”. Van 11:00 uur tot 17:00 uur is er een markt met schilderijen, glas, sierraden etc.  rondom Landgoed “Het Witte Kasteel” en “De Wetering”. Het geheel wordt omlijst met muziek en zang. Tijdens ‘Zicht Op Loon’ krijgt kunst aandacht in al haar vormen.

Theeceremonie

Uniek is de mogelijkheid om een traditionele Japanse theeceremonie bij te wonen. Inschrijven voor dit unieke evenement kan via leovlemmix@hotmail.com.

Bos kijkt terug

In de bosrijke omgeving van “Het Witte Kasteel” zal Marja van Trier de bomen ogen geven. “Geef een boom ogen en oud zeer krijgt een gezicht. Verbazing en verwondering veroorzaakt een andere blik op het bos om ons heen” aldus Marja.

Meer dan de moeite waard

Richt uw kunstzinnige blik op Loon op Zand. Kom op 19 september aanstaande kijken naar een uniek kunstevent.

Meer informatie op www.kunstloonopzand.nl.